Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
177 731 €
347 611.62 лв.

(2 402 €, 4 697.90 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:26 на 6 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1247 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
1-ви от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

2-Стаен / АКТ 16 / ТОП ЦЕНА / Просторен и Светъл / Качествено Строителство / ОТЛИЧНА Локация

Реф. - I-3996

Atlanta Real Estate Ви представя възможността да притежавате Светъл Двустаен апартамент в сърцето на к.к. Константин и Елена, само на 250м. от Морето.

Предимства на имота:
Ситуиран в Затворен Жилищен Комплекс
Само 250м. до Морето
Тухлено строителство с качествени материали
АКТ 16

За контакт:
0884551510
Агенция:
АТЛАНТА
0884551510
АТЛАНТА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2023 г.
atlanta.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, Св.Св Константин и Елена , Търговки център Приморски
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
Обява: 1b175317967458482

177 731 €
347 611.62 лв.
История на цената
(2 402 €, 4 697.90 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност